دوره های آموزش زبان آلمانی در اتریش وجود دارند که متقاضیان می توانند با اخذ پذیرش برای شرکت در این دوره ها نسبت به تقویت زبان خود اقدام کنند. موسسه اندیشه پویان با توجه به نمایندگی های متعددی که در کالج های سرتاسر آلمان و اتریش اخذ کرده است می تواند در تمام نقاط از این کشورها و در هر شهری از آنها که مد نظر متقاضیان باشد پذیرش دوره های زبان آلمانی را در هر مقطع اخذ نماید.
دوره های آموزش زبان آلمانی در کالج های آلمان و اتریش برای تمامی سنین و در هر مقطع تحصیلی ، برگزار می گردند که این دوره ها را می‌توان به سه گروه زیر تقسیم نمود:
گروه اول : برای علاقه‌مندان که می خواهند با زبان آلمانی آشنا شوند
گروه دوم : برای علاقه‌مندان به تحصیل در دانشگاهای آلمان و یا کار در آلمان
گروه سوم : برای پزشکان و پرستاران ( بعد از بررسی رزومه توسط دفتر آلمان)
در کالج های آلمان و اتریش تنوع روشهای آموزش زبان آلمانی وجود دارد و شرکت در دوره های مختلف زبان آلمانی در شهر های بزرگ و کوچک آلمان امکان پذیر است. ( دوره های طولانی مدت، دوره های کوتاه مدت ، دوره های تابستانی، دوره های فشرده و...)
دوره های آموزش زبان آلمانی از 5 یا 6 سطح استاندارد تشکیل شده اند که هر سطح برای آموزش به دو یا 4 سطح پایینتر تقسیم بندی میشوند. شیوه تقسیم بندی این دوره ها در کالج های مختلف متفاوت بوده و هرکدام از سطوح نامبرده به طور تقریبی 100 الی 150 ساعت زمان خواهد برد.
متقاضیان می بایست که پس ازثبت نام در مؤسسه برگزارکننده دوره، آزمون تعیین سطح زبان آلمانی را انجام دهند و مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در کالج های زبان آلمانی به شرح ذیل است :
رزومه(CV) کامل متقاضی (عکس دار)
اسکن پاسپورت (اعتبار حداقل 6 ماه)

برای اطلاغات بیشتر به وبسایت اندیشه پویان مرتجعه نمایید.

برای تماس با ما میتوانید از زاه های زیر با ما در ارتباط باشید:

Office : 0098-2188752376
Office : 0049-22196230909
Viber : 0098-9127917293
WhatsApp: 0049-1636231453